Teplogenerátor MEVA TP17002 9-30 kW

Upozornění

Agregát při provozu spotřebovává kyslík a v nevětraných uzavřených místnostech není jeho používání dovoleno. Zařízení jsou určena pro rozmrazování, vysušování a temperování místností v nebytových objektech, v otevřeném nebo dostatečně větraném prostoru., Agregát není určen k trvalému vytápění. Spaliny zůstávají v prostoru vytápěné místnosti, a proto musí být zajištěno dostatečné větrání. Agregát nesmí být používán v prostorech pod úrovní terénu (sklepy, suterény atd.) Použití v těchto prostorách je možné pouze krátkodobě a pouze při zabezpečení nuceného větrání a použití bezpečnostního signalizačního zařízení.

Doba zapůjčeníCena za den bez DPH
1 den199 Kč
od 3 dnů100 Kč
Vratná kauce1 000 Kč
  • Palivo: Plyn, Butan, Propan
  • topný výkon: 9 kW – 30 kW

Popis

Výkonný plynový teplogenerátor s nastavitelným výkonem 9 – 30 kW v černém lakovaném provedení, vhodný na nárazové vytápění skladů, hal, garáží, novostaveb, staveb po záplavách a podmáčení. Mobilní plynová turbína určená pro vytápění, vysoušení odvětrávaných prostor.

 

Klíčové parametry:
Piezo zapalování
Termopojistka
Pojistka proti přehřátí topidla
Nastavitelný úhel foukání vzduchu
Plynulá regulace výkonu
Přípojka 230V (pohon ventilátoru), zdroj tepla: propan – butan, klasická plynová láhev 10 Kg.

Velmi vhodné pro pouhé temperování místnosti až po nastavení vysokého výkonu topidla. Díky konstrukci s vestavěným ventilátorem je ve vytápěné místnosti teplo již za pár minut. Často také používané pro rychlé „zatopení“ v garážích, dílnách a skladech.

Propanbutanová lahev, není součástí topidla.

Chci poptat rezervaci: